Všetko o toneroch

Špecializujeme sa na predaj vysoko kvalitných originálnych tonerov a náplní svetových značiek HP, Canon, Lexmark, Samsung, Epson…
V našej ponuke nájdete rovnako tonery kompatibilné pre rôzne počítačové tlačiarne a tonery renovované.

tonery originalne• Originálne tonery

Originálne tonery, ktoré nájdete v našej ponuke sú vyrábané najnovšími technológiami značkových výrobcov.
Originálne tonery poskytujú neprekonateľnú kvalitu na dosiahnutie tých najprofesionálnejšie vyzerajúcich výtlačkov.

• Kompatibilné tonery

Výraz „kompatibilný“ pri toneroch znamená, že každá súčiastka kazety, čiže optický valec, magnetický valec, stierky, čipy, piny a ostatné súčiastky sú nové, neboli nikdy použité a sú otestované a zapečatené. Pôvodné puzdro musí byť pred montážou očistené v ultrazvukových práčkach. Tieto tonerové a atramentové kazety sú vyrábané certifikovanými firmami pod prísnym dohľadom autorizovaných technonogických pracovísk v súčinnosti s Orgánmi Technickej Kontroly. Kompatibilný toner je toner, ktorý vyrába neznačkový výrobca, je vyrobený pre také isté typy tlačiarní ako originálny toner od značkového výrobcu

• Renovované tonery

Renovované tonery pomaly nahrádzajú originálne tonery kvôli svojej cene, ktorá je podstatne nižšia ako pri origináloch. Kvalita renovovaných tonerov je prinajmenšom porovnateľná. Renováciou sa zaoberajú špecializované firmy, ktoré majú potrebné zariadenia, dlhoročné know-how a zamestnávajú skúsených technikov.

• Recyklácia prázdnych tonerových kaziet a náplní

tonery recyklaciaAk aj Vám záleží na životnom prostredí a chceli by ste ekologicky zlikvidovať  Vaše prázdne tonerové kazety a náplne,  existuje niekoľko spôsobov ako to urobiť:

1. Odovzdajte nám Vaše prázdne atramentové a tonerové kazety a my ich zlikvidujeme v súlade s platnou legislatívou.

Odovzdať ich môžete:

  • osobne v našej predajni ATIS
  • môžete nám ich zaslať poštou na adresu: Ing. Peter Švec – ATIS, Hviezdoslavova 1469/61  905 01 Senica
  • kontaktujte: Ondrej Švec na mob. č. 0907 280 166, e-mail: ondrej.svec@atis.sk

2. Využite programy recyklácie tonerových kaziet, ktoré ponúkajú jednotlivý výrobcovia tonerov. Je to bezplatný, jednoduchý a ekologický spôsob recyklácie Vašich prázdnych tonerových kaziet. Stačí sa zapojiť do ich programu.