Pripojenie na internet

Spoločnosť Atis je partnerom a sprostredkovateľom služieb spoločnosti Slovanet pre západoslovenský kraj. V období rokov 2013 až 2016 sme sa umiestnili na najvyšších priečkach predajnosti, čo nám umožňuje poskytovanie BONUSOVÝCH SLUŽIEB pre našich verných klientov.

Slovanet je jedným z najväčších telekomunikačných operátorov na Slovensku. Poskytuje rozsiahle spektrum telekomunikačných služieb a kompletných riešení, vďaka ktorým aktívne pôsobí v rôznych segmentoch zákazníkov – od domácností a menších firiem, až po veľké korporácie. Ponúka komplexné riešenia internetovej komunikácie, dátových služieb, telefonovania a zábavy.

Pre kvalitné, rýchle a spoľahlivé pripojenie používame viacero technológií, ktoré sú dostupné vo Vašej lokalite. Optické pripojenie, DSL a VDSL pripojenie.

• Optické pripojenie OPTIK

Technológia, ktorá priniesla revolúciu v multimediálnom online svete vďaka šíreniu dát cez optické vlákna. Optik prináša vysokú rýchlosť a spoľahlivosť internetu s rýchlosťami až 100 Mbit/s, s ktorou si stiahnete film za niekoľko desiatok sekúnd. Okrem toho prenáša digitálnu televíziu aj v HD kvalite a umožňuje výhodné telefonovanie, v sieti Slovanetu dokonca zadarmo!

• Pripojenie technológiou DSL a VDSL

Pripojenie DSL využíva celonárodnú telekomunikačnú sieť. Prostredníctvom káblov, pôvodne používaných na telefonovanie, umožňuje internetové pripojenie až do rýchlosti 20 Mbit/s (DSL) alebo až 50 Mbit/s (VDSL). Cez tú istú prípojku pritom umožňuje prenášať aj telefónny signál. Maximálna rýchlosť internetu môže závisieť od kvality linky a vzdialenosti od ústredne. DSL pripojenie je dostupné vo väčšine miest a obcí Slovenska.

• Ponuka internetových programov

Ponuka a vlastnosti internetu závisia od technológie, ktorá je dostupná na konkrétnej adrese Vášho bydliska, alebo pôsobenia Vašej firmy.
S výberom najvýhodnejšej ponuky internetu Vám radi poradia naši školení predajcovia po upresnení adresy na ktorej máte záujem službu zriadiť.

Naši predajcovia sú Vám k dispozícii počas otváracích hodín na predajni:
ATIS Hviezdoslavova 1469/61 Senica alebo na tel. kontaktoch : 034/ 657 41 31 ; 0905/433777