Antivírusové programy ESET

Spoločnosť Atis je od roku 2012 ESET Gold Partner.

Hodnotenie zlatý predajca získava spoločnosť, ktorá je nielen podmienená realizáciou obratu za minulé obdobie v stanovenej výške, ale predovšetkým

spĺňa podmienku platného certifikovaného zamestnanca.

Výsledkom a zásluhou dlhodobej spolupráce firiem Atis a ESET je bonusový ESET Marketing Program a výhodnejšie predajné ceny bezpečnostného softvéru pre našich klientov.

Každý deň chránime viac než 100 miliónov počítačov, laptopov, smartfónov, tabletov a serverov a to bez ohľadu na operačný systém.

Spoločnosť ESET je svetovým výrobcom bezpečnostného softvéru pre firemnú klientelu a domácnosti. Je lídrom na trhu proaktívnej detekcie počítačových hrozieb. Vďaka technológii Live Grid® využíva ESET dáta od dobrovoľných používateľov z celého sveta, a tak okamžite reaguje na nové hrozby.

ESET NOD32 Antivirus

Overená ochrana pred malvérom založená na optimálnom pomere rýchlosti, silnej detekcie a jednoduchého používania.

–  Legendárny antivírus NOD32

Chráni vás pred všetkými druhmi malvéru vrátane vírusov, ransomware, rootkitov, červov a spyware.

–  Jednoduchá a spoľahlivá ochrana

Chránime vaše súkromie pred ransomware a phishingom prostredníctvom našej optimalizovanej a ľahko použiteľnej internetovej ochrany.

– Nízka záťaž na systém

Užívajte si plný výkon svojho počítača. Hrajte hry, pracujte alebo jednoducho surfujte na internete bez akýchkoľvek spomalení.

Firma ATIS odporúča:

ESET Internet Security

Komplexná ochrana pre vaše každodenné online aktivity, založená na optimálnom pomere rýchlosti, silnej detekcie a jednoduchého používania, postavená  na pevných základoch oceňovanej technológie NOD32.

 – Bezpečnejšie online platby

Zabezpečuje vaše transakcie v rámci internetového bankovníctva a online nakupovania napríklad aj šifrovaním komunikácie medzi klávesnicou a prehliadačom.

– Zariadenia v domácej sieti

Umožňuje kontrolovať smart zariadenia na zraniteľnosti a poskytuje návrhy na riešenie možných problémov. Naďalej poskytuje aj zoznam pripojených zariadení a umožňuje na zraniteľnosti otestovať váš domáci router.

– Ochrana pred spustením systému

Kontrola UEFI chráni vaše zariadenie pred hrozbami, ktoré útočia na váš počítač na hlbšej úrovni, a to dokonca ešte predtým, ako sa spustí systém Windows.

ESET Family Security Pack

Výhodný bezpečnostný balík pre celú rodinu, s ktorým ochránite až 4 zariadenia.

Prostredníctvom ESET Family Security Pack licencie môžete nainštalovať akúkoľvek kombináciu nasledujúcich ESET produktov:

Windows:  ESET Internet Security ,   ESET NOD32 Antivirus

macOS: ESET Cyber Security Pro,  ESET Cyber Security

Android: ESET Mobile Security for Android,  ESET Parental Control for Android

Linux: ESET NOD32 Antivirus for Linux Desktop

 

ESET Smart Security Premium

Najvyššia úroveň zabezpečenia pre používateľov, ktorí chcú všetko. Ochrana založená na optimálnom pomere rýchlosti, silnej detekcie a jednoduchého používania.

– Kompletná online ochrana

Prémiové antimalvérové bezpečnostné riešenie pre pokročilých používateľov, založené na optimálnom pomere rýchlosti, silnej detekcie a jednoduchého používania.

– Chráňte si súkromie

Chráňte si svoju digitálnu identitu naším legendárnym antivírusovým jadrom. Doprajte bezpečnosť na internete aj svojim deťom vďaka rodičovskej kontrole.

– Užívajte si prémiové funkcie

Šifrujte svoje súbory a vymeniteľné médiá. Ukladajte a organizujte si heslá. Zvýšte úroveň zabezpečenia vášho prenosného počítača v prípade krádeže vďaka nástroju Anti-Theft.

 

Najlepšie zabezpečenie pre vašu firmu

 

ESET ENDPOINT PROTECTION STANDARD

Ochrana všetkých počítačov, smartfónov, tabletov a serverov na viacerých platformách

Zabezpečte svoju sieť a chráňte koncové zariadenia (počítače, smartfóny, tablety a súborové servery) pred novými hrozbami a krádežou údajov pomocou riešenia zabezpečenia, ktoré možno jednoducho ovládať pomocou jednej konzoly.

ESET ENDPOINT PROTECTION ADVANCED

Riešenie zabezpečenia pre viaceré platformy vrátane firewallu, antispamu a filtrovania webu

Popri ochrane, ktorú poskytuje riešenie ESET Endpoint Protection Standard, prináša verzia Advanced výkonnú webovú kontrolu, firewall a antispamový filter, ktoré pridávajú ďalšie vrstvy ochrany pre vašu firemnú sieť a zamestnancov na cestách.

ESET SECURE BUSINESS

Riešenie zabezpečenia pre viaceré platformy vrátane blokovania hrozieb šíriacich sa e-mailom na serveri.

Chráňte všetky počítače, notebooky, mobilné zariadenia a súborové servery a urobte svoju e-mailovú bránu nepreniknuteľnou. Eliminujte všetky typy malvéru šíriaceho sa cez e-mail na úrovni servera skôr, než spôsobí akékoľvek škody.

ESET SECURE ENTERPRISE

Riešenie pre maximálnu ochranu viacerých zariadení, e-mailových a gateway serverov.

Ak používate vlastnú gateway cez HTTP a FTP, vyberte si riešenie ESET Secure Enterprise. Toto riešenie poskytuje maximálnu úroveň ochrany koncových zariadení a serverov využívajúcich rôzne platformy.